Folplast

„Człowiek jest najważniejszym
ogniwem w naszej organizacji”

Pracuj w FOLPLAST

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, które działa w Kościanie od 1990 roku. Zatrudniamy blisko 250 pracowników i regularnie powiększamy nasz Zespół. 
Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej i nowoczesnej firmie zapraszamy do aplikowania.
Naszym Pracownikom oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie, ze stale rozwijającym się parkiem maszynowym;
  • Wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności oraz premię za obecność i premie uznaniowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    Bezpieczne środowisko pracy;
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do wakacji, dodatek świąteczny, spotkania integracyjne Pracowników i ich Rodzin, dofinansowanie stołówki pracowniczej.

Co zyskujesz pracując w FOLPLAST?

Stabilność

Działamy od 30 lat. Mamy potencjał i zasoby, które zapewniają stabilność naszym pracownikom. Rozwijamy się i tworzymy miejsca pracy. Oferujemy jasny system wynagrodzeń, spójny ze wzrostem kwalifikacji i doświadczenia. Cenimy wieloletnich pracowników. Większość z nich jest z nami od wielu lat lat. 

Bezpieczeństwo

Przestrzegamy wszystkich norm bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o to, by praca na produkcji nie była uciążliwa – wyciszone hale, nowoczesne maszyny podnoszą komfort codziennej pracy.

Benefity

Zapewniamy bogaty pakiet socjalny, obejmujący nie tylko dofinansowanie wakacyjnych urlopów, wakacji i Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętamy też o tłustym czwartku i andrzejkach. Zainwestowaliśmy w firmową stołówkę, na której możesz zjeść ciepły posiłek w czasie pracy.

Atmosfera

Zależy nam, by Folplast był firmą, w której naprawdę dobrze się pracuje – w atmosferze zaufania, wzajemnego szacunku i życzliwości. Dbamy o jasne zasady współpracy i komunikację między pracownikami. Wspieramy pracowników w trudnych sytuacjach. Jesteśmy sprawnym przedsiębiorstwem, będąc jednocześnie rodzinną firmą.

Rozwój

U nas zdobędziesz doświadczenie i podniesiesz swoje kwalifikacje, zyskując możliwość awansu. Nasi doświadczeni pracownicy ułatwią Twoje początki w firmie, dzieląc się wiedzą o nawet najbardziej skomplikowanych procesach.

Rekrutację zawsze zaczynamy od naszych pracowników, a kiedy sytuacja tego wymaga, szukamy kandydatów na rynku pracy.