Folplast

Folplast - szkolenia pracowników

Wierzymy, że nasi pracownicy są naszym największym zasobem. Dlatego od pierwszego dnia pracy w Folplast, mogą rozwijać umiejętności i zdolności w oparciu o swoje indywidualne zainteresowania i talenty. Stale pracujemy nad budowaniem środowiska sprzyjającego rozwojowi osobistemu i zawodowemu naszych pracowników, które pielęgnuje ich kreatywność i pozwala w pełni wykorzystać swój potencjał. Dlatego też oferujemy szereg programów rozwojowych dla wszystkich pracowników, od tych dopiero rozpoczynających karierę po doświadczonych.

Zawsze się rozwijamy

To ludzie są rdzeniem naszego ewoluującego i dynamicznego środowiska, dzięki czemu wszystko się dzieje. Ponieważ pomagają nam się rozwijać, chcemy zrobić to samo, oferując rozwój wraz z nami i możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych.

Doceniamy ambicje

Otwartość do nauki pracy na nowych maszynach w dziale produkcyjnym jest dla nas ważna, dzięki temu pracownicy mają szansę na podniesienie swoich kompetencji, a co za tym idzie kwalifikacji i poziomu wynagrodzenia.

Indywidualne wsparcie

Dostosowujemy szkolenia do indywidualnych potrzeb naszych zespołów produkcyjnych, jak i również administracyjnych, które pozwolą im zwiększać umiejętności i wiedzę z przeróżnych obszarów naszej Firmy.

Ciągłe innowacje

Rozwijamy naszą firmę, aby pozostała konkurencyjna i innowacyjna, aby lepiej służyć naszym klientom. To wyzwanie, które podejmujemy każdego dnia. Jeśli pragniesz zdobywać nowe umiejętności i rozwijać swoją karierę, mamy zasoby i możliwości, aby Ci w tym pomóc.

Dołączając do Folplast, nie zostaniesz pozostawiony sam sobie. Od pierwszego dnia zapewniamy wsparcie i zapoznanie ze specyfiką stanowiska, na którym będziesz pracować, tak aby praca każdego następnego dnia nie sprawiała Ci trudności, a pokazywała jak świetnie Ci idzie.

Co czeka na Ciebie pierwszego dnia pracy?

  • Pokazanie firmy/przedstawienie pracownika (wejście do firmy)
  • Zapoznanie ze strukturą firmy
  • Przedstawienie/pokazanie podstawowych wiadomości dotyczących maszyn, narzędzi itp.
  • Określenie zasad działania systemu komputerowego
  • Zapoznanie pracownika z instrukcjami pracy na hali.
  • Zapoznanie pracownika z komponentami potrzebnymi do produkcji ,typami folii i sposobem pakowania wyrobu
  • Zapoznanie pracownika z kolejnymi fazami cyklu produkcyjnego.