Folplast

Folplast na billboardach

Czy widzieliście już nasze billboardy?

Wiemy, że nie każdy posiada konto na mediach społecznościowych, dlatego właśnie przygotowaliśmy kampanię billboardową. Zagościliśmy już w kilku lokalizacjach, by więcej osób miało szansę dowiedzieć się o możliwości dołączenia do zespołu Folplast!

W ostatnich naszych postach dzieliliśmy się z Wami aktualnymi ofertami pracy, ale nie mówiliśmy o zaletach, jakie idą za dołączeniem do zespołu Folplast, dlatego spieszymy z ich przedstawieniem!

 • Dostęp do szkoleń
  wiemy, jak ważne jest dla naszych Pracowników podnoszenie kwalifikacji, dlatego wspieramy ich w tym i oferujemy dostęp do różnorodnych szkoleń.
 • Wsparcie na każdym dziale
  na dziale wytłaczania czeka brygadzista, który jest odpowiedzialny za szkolenie pracowników na maszynach. Na pozostałych działach, Pracownicy — specjaliści z danego obszaru, z darem do przekazywania wiedzy — szkolą nowych Pracowników.
 • Ciepły posiłek w miejscu pracy
  nie musisz martwić się o przygotowanie obiadu dzień przed pracą, możesz zjeść w naszej stołówce, na którą oferujemy dofinansowanie
 • Bonusy, które radują
  wyjazd na wakacje? dodatkowe pieniądze na święta? Mówimy TAK! Oferujemy dofinansowanie do wakacji, dodatki świąteczne i wiele więcej!
 • Świętujemy razem okolicznościowe wydarzenia
  już lada moment tłusty czwartek, a nasi Pracownicy zostaną poczęstowani pysznymi, ciepłymi pączkami. Zaś na święta, czekają na nich zawsze paczki świąteczne.
 • Integracje i świetnie spędzony czas!
  Rodzinna atmosfera towarzyszy nam każdego dnia pracy, dlatego organizujemy spotkania integracyjne Pracowników i ich Rodzin. Jako zespół wspólnie wyjeżdżamy też np. na narty, pikniki pracownicze czy na kręgle.